O gotowaniu, życiu i nie tylko:

Inne

środa, 07 listopada 2012

Dzisiaj moja mała Maja wstała o 7 rano, a dlaczego tak wcześnie?? Dlatego bo chyba wyczuła ,że przyjechała jej kochana ciociunia z dziadkiem:) Przyjechali wczoraj o godzinie 24:00 i Maja nie widziała się z ciociunią. Szkoda,że tylko na chwilę przyjechali bo dziś rano już odjechali o 7:00 bo mieli jakieś sprawy do załatwienia w Krakowie. Dałam Majeczce śniadanko pyszne kanapeczki z dżemikiem i herbatką. Zjadła aż jej się uszy trzęsły. O godzinie 10 położyłam ją spać i mam teraz kilka godzin dla siebie:)

10:00, kabaciatka24 , Inne
Link Komentarze (1) »
środa, 19 września 2012

Dzisiaj wstałam o godzinie 11:30 ale sobie pospałam, a raczej córka dała mi pospać:)) Tylko szkoda bo tyle dnia stracone i człowiek taki rozbity chodzi. No dzisiaj obiadu nie muszę robić zostało mi z wczoraj:) Na dworze strasznie wieje głowy chce pourywać i do tego zimno jest brrr... Ja nie lubię jak jest zimno jestem ciepłolubna. Pokażę wam mój przydomek,a raczej roślinki malinki, gruszki w tym roku mam obfite,ale lipa bo zanim dojrzeją to gniją na drzewie ale i tak kilka jest do zjedzenia. Jabłonki aż się uginają od jabłek dlatego co po chwila jest u nas szarlotka. Zresztą sami zobaczcie:))

Moje malinki:)

Moje jabłka,aż się gałęzie uginają:)


Moja gruszka:)

Moje śmierdziuszki:)

I takie nie pamiętam ich nazwy:)14:06, kabaciatka24 , Inne
Link Komentarze (1) »
wtorek, 28 sierpnia 2012

Paczajcie  jakie mam malinki prosto z ogródka sezon malinowy wciąż trwa, aż do przymrozków mniam mniam:) Zamierzam zrobić w najbliższym czasie muffinki z malinami. Kupiłam sobie ostatnio taką nową formę silikonową na muffiny i osobiście jeszcze z niej nie korzystałam zobaczymy co jest warta:)
16:08, kabaciatka24 , Inne
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Hej to mój pierwszy wpis na tym blogu będę w nim zamieszczała wypróbowane przepisy,ale i nie tylko jak i te z mojej pracy w kuchni:) Przepisy będą z fotkami, ale i również bez. Będę pisała o zwykłym domowym życiu matki siedzącej i wychowującej córkę na urlopie wychowawczym. Założyłam bloga ponieważ mam taki zeszyt z przepisami i ciągle mi się gdzieś zawierusza i tak oto powstał blog gdzie raczej mi się on nie zawieruszy:))

22:57, kabaciatka24 , Inne
Link Dodaj komentarz »
Durszlak.pl